ŠVÁBENICE - SKD 0 : 0

Sestava a hodnocení

Marnost, marnost, marnost, Nastoupili jsme k dalšímu utkání s respektem k soupeři, který dokázal vyhrát první kolo 3:0 v Čebíně. Znovu se ukázalo, že každé utkání je jiné a domácí nedokázali na úspěšný výkon navázat, naši hráči je jasně přehráli, 80 minut jsme kontrolovali hru, vytvářeli si jednu šanci za druhou. Nakonec jsme rádi za bod, když v posledních 10 minutách nás zachránil Čahounek od porážky, kterou bychom si nezasloužili, ale fotbal je někdy takový. Kde už chceme vyhrát (!!!!!!!!), když remizujeme se soupeřem (ke vší úctě k domácím hráčům), který podal tak tragický výkon. Nezkreslený pohled na utkání střídajících hráčů Josefa a Rostě:

4 min - centr Hájek M. dalo se s tím něco dělat

5 min - Hájek M. Vladík hlavou NAD

18 min - Maďar křižná střela brankař se jen díval (nahr, Vladík)

21 min - nahrávka Trubák na Vladíka trefuje tyč - tutovka (kdybych tam byl já)

24 min - Hájek P. - centr na zadní tyč brankař nechytá Maďar gól, rozhodčí píská faul - škoda

24 min - domácí se dostávají k první střele tu naše obrana sráží na roh

31 min - závar po rohu Vladík tutovka brankař vyřáží (už abych tam vběhl a rozhodl)

33 min - melem soupeře, ale nic to není platné prodloužení centru Vladíkem na Trubáka ten přestřeluje - tutovka (teď už mě tam musí dát, jinak jsem jel na výlet  zbytečně)

47 min - centr zleva, střela, horní tyč, poté roh (stále sedím a pak, že půjdu hned do druhé půlky, kecy,kecy)

54 min - z rohu Zbyňa hlava

60 min - Martin tutovka jako prase!!!!! (konečně jdu na to, domácí třeste se)

63 min - z rohu zase horní tyč

77 min - gólman ztrácí balón, Josef se ho zmocňuje a dává pod sebe na Aujeského, který netrefuje prázdnou bránu (tak ani Josef nerozhodl a to měl keců)

80 min - domácí hráč přechází 3 obránce a zakončuje, Honza skvěle zasáhl

82 min - střela domácích končí na břevně

83 min - opět šance domácích a znovu Honza OK.

Podloucký - Sáňka A., Vach, Hubený, Hájek P. - Daněk J., Hájek M., Aujeský. (80 Schuch), Trubák - Kuběna (60 Sáňka J.), Vladík

Počet diváků: 75 ( z Daglasu 30 olé)

Celkové hodnocení: Švábenice 5 SKD 4

Držení míče: 35% ku 65%

Střely na bránu: 6 ku 8

Mimo: 3 ku 4

Rohové kopy: 4 ku 11

Karty: 2 ku 2

JEDOVNICE B - SKD B 2 : 4