Bohdalice - SKD 5 : 1 (3:0)

Sestava, hodnocení

Zápas blbec, nováčkovská daň, nedisciplinovanost, individuální problémy s HČJ, ............. Na půdě loni 3. mužstva tabulky jsme odvedli velmi sympatický výkon a výsledkem bylo 5 branek v naší síti. Kdyby se hrálo na umělecký dojem neodjedem s prázdnou, hrá se však na goaly a to je určitě správné a tak to má být. Domácí, jak se říká z hov.a upletli bič. Svoji domácí normu 3,5 branek na domácí utkání splnili, ba překročili.

První poločas se hrál, hlavně naší zásluhou, docela pohledný fotbal, bohužel jsme kombinovali pouze od šestnáctky k šestnástce a do vážnější akce jsme se vlastní nepřesností nedostali. To domácí byli úspěšnější, v 18 min si naskočil nikým nehlídaný útočník na roh a bylo to 1:0, v 35 min. po naší chybě při odkopu to bylo již 2:0 a ve 40 min odkop domácího pravého obránce trefil do hlavy nehlídaného útočníka a bylo to neskutečných 3:0. Domácí měli za poločas 3 střely mezi zařízení, ukázka produktivity.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v naší kombinační hře a domácí k ničemu nepustili (až na posledních 8 minut). Proti prvnímu poločasu jsme se dostávali i do šancí, přesné vysunutí Hájka M. nedokázal proměnit Vladík a opět Vladík nedokázal usměrnit hlavou přesný centr Trubáka, naše útoky měly rychlost i kvalitu, ale to zakončení!! Čestný úspěch zaznamenal v 85 min Vladík hlavou, po centru Císaře za stavu 4:0. Domácí z náhodných akcí zvyšovali v 83 min na 4:0 a v 87 na konečných 5:1. Čekáme na první vítězství v soutěži a na řadě je první mužstvo tabulky - Švábenice.

Podloucký - Císař, Hájek P., Aujeský, Pijáček - Daněk J.( 80 Sáňka Jak.), Hájek M., Vladík J., Trubák M., Alexa (60  Zvejška) - Vach M.

Branka: Vladík   Asistence: Císař

Počet diváků: 52 ( minimálně polovina z Daglasu)

Držení míče: 35% ku 65%

Hodnocení: 1 ku 4

Střely na bránu: 6 ku 6

Střely mimo: 4 ku 12

Rohy: 3 ku 7

ŽK: 1 ku 1