V/Š - SKD 5:0 (2:0)

26. 8. 2024

V/Š – SKD  5 : 0 (2:0)

Rozhodčí: Roučka – Skoták, Hlavička

Úvod: Od prvních minut domácí potvrzovali roli favorita utkání i hlavního aspiranta na postup do 7. ligy. Naše snaha vedla jen ke snížení gólového přídělu o 3 branky z předešlého domácího utkání v minulém ročníku ve Vysočanech.

Z rozehrávky útok domácích po levé straně, střela z 16 1:0. SS v 28 min zahrával Daněk, k odraženému míči se dostal Pernica, tečovaná střela končí na břevně. V minutě 30 a 42 předvedl dva výborné zákroky Stejskal, drží nás stále ve hře. V 42 min zahráváme 1 RK, míč končí v síti, praporek AR letí vzhůru, ofsajd. Po naší šanci na vyrovnání střílí domácí dorážkou z MV 2 branku v 45 min.

V druhém poločase domácí přidali další 3 branky po podobných akcích do rozhozené obrany střelou do prázdné branky. Opět se předvedl, stejně jako v 1. poločase Stejskal v bráně, předvedl několik skvělých zákroků. Směrem dopředu jsme nic nevymysleli, nebyl nám dopřán ni čestný úspěch, 0 na našem střeleckém účtu v celku spravedlivá.

Závěr: Utkání v Šošůvce se příliš nepovedlo, branky v první minutě a do šatny vlastně rozhodly. V druhém poločase domácí svůj náskok v poklidu navyšovali, nebýt dobrého výkonu Stejskala v brance možná vyrovnali minulý výsledek. Z 3 utkání 0 bodů, před domácím utkání s Lipůvkou jistě dobá motivace, pro zisk prvního podzimního vítězství.

Sestava: Stejskal Pa. – Daněk M., Maňoušek, Veselý, Jelínek (Schuch O.) - Vach Z.,  Schuch A., Holomek, Svoboda (Trubák), Dvořák – Pernica (Aujeský))