SKD - ŠV 2:2 (1:1)

26. 9. 2022

SKD - ŠošVys 2:2 (1:1)

Rozhodčí: Stria – Nečas, Valenta

Úvod: Včera Na mlýniskách soupeř z VŠ dokazoval, proč ještě loni hrál krajskou soutěž. Dobrá obrana, slušný přechod do útoku a občas i přesně zakončil. Naši se od prvních minut snažili držet krok, utkání plné soubojů a také pěkných fotbalových okamžiků skončilo nakonec zaslouženou remízou.

Jak šly minuty: 1 – začínáme kombinací po zemi, série přihrávek končí AV. 4 – Hájek míčem za obranu vybídl ke skórování DJ, tečovaná střela z 16=1RK (volej Hájka od zadní tyčky nad). 8 – náš 2RK opět zahrával DR na zadní tyčku, Hájek zakončoval tentokrát hlavou 1:0. 14 – první přesná střela hostů, Čahoun na místě. 17 – SS po faulu na Hájka zahrával Svoboda, střela do zdi, rychlý protiútok, obrana připravená. 23 – Hájek přihrával SA, vedl míč do 16, střela vyražená brankářem na další RK. 27 – srážka dvou hostujících obránců, rozhodčí nepíská, akce pokračuje našim dalším RK. 30 – Hájek na DJ, místo přihrávky na lépe postaveného Vacha, střela sražená. 32 – první nebezpečná SS hostů z 20m končí střelou nad. 35 – skvělý zákrok Stejskala, míč se dostal k DJ, dobrá střelecká pozice končí opět RK a v zápětí další RK z druhé strany. 42 – další SS hostů, Čahoun vyráží na RK, který naše obrana nedokázala ubránit, míč hlavičkoval náš obránce před 16, hosté lobem vrací zpět na MV, osamocený útočník nemá problém zakončit 1:1. 45 – SS z 25m, DR chtěl překvapit brankáře, sražená na další náš RK

48 a 52 – zahráváme RK. 53 – RK hostů končí hlavičkou nad. 62 – DR na Maňouška, centr zleva na zadní tyčku, SA v náběhu, výskok, hlava 2:1. 72 – DR přihrával Vachovi, zpětná přihrávka na Hájka, střela nad. 78 – RK hostů, první střelu hlavou Čahoun vyráží, na dorážku však již nestačil zareagovat 2:2.

Závěr: První poločas lepší druhého, ke konci prvního poločasu nás soupeř přehrával a stejně začal i druhý poločas. V době vrcholícího tlaku, kdy druhá branka VŠ byla na spadnutí se nám povedl rychlý protiútok, vedení nás pozvedlo, bojovali jsme o další vítězství až do konce. Hosté se však dokázali jednou prosadit, když to nešlo ze hry pomohla, stejně jako u nás SS. Ve středu zajíždíme do ČH, kde máme oplácet poslední porážku, pokud chceme držet krok se špicí OP, nic jiného než výhru nebereme.

Podloucký – Stejskal, Pijáček, Veselý, Svoboda. – Maňoušek (Daněk J.), Dovrtěl R.,Schuch A., Hájek M.  – Dovrtěl J., Vach

Branky: Hájek, SA                                                  Nahrávky: DR, Maňoušek

SKD B - Lipůvka 2:3 (1:2)

Hrazděra – Sáňka J (Karandyszewský), Hájek P. Kubásek (Schulze),Vach Z. – Štoudek,Trubák, Daněk M., Kobza (Hájek T.) - Dvořák, Štrof

Branky: Trubák,Vach Z.