Podloucký, Hájek P., Pijáček, Sáňka J., Veselý, Hubený, Dovrtěl, Sáňka Jak., Sáňka A., Schuch O., Holomek, Trubák, Aujeský, Maňoušek, Prokop L.

Sraz: 16:15

Doubravice - Olešnice 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Roučka Jiří - Stloukal Jaroslav, Urbánek Robert

To byl výprask!!!! V neděli nás hosté dokonale nachytali v nedbalkách a jasně nás přehráli po všech stránkách. Dobré fotbalové výkony z minulých kol byly zapomenuty někde daleko ve Skotsku u jezera Loch Ness. Utkání, dá se říct, rozhodly dvě SS (AV) v prvním poločase.

Začátek patřil našim hráčům, střela Aujeského z 5 min těsně minula branku a také akce Trubáka v minutě 10 skončila nepřesnou koncovkou. Potom už se více dostávali do hry hosté. První aut, zahrávali domácí, na útočné polovině v min. 32 čímž položili základ k rychlému brejku (již celkem tradiční naše rozehrávka AV), Sáňka A. nedokázal odkopnout míč z velkého vápna, stejně jako z brankové čáry Hájek se Sáňkem J., následovala střela na bránu 0:1. Ve 42 min hosté zahrávali aut, naši nechali zcela volného záložníka hostů, který si míč zpracoval a z 25 metrů vymetl šibenici, 0:2 skončil poločas.

Ve druhém, než jsme se stačili nadechnout k náporu, nám hosté v 50 min střílí (opět po naší chybě v obraně) třetí branku a bylo vymalováno. Při snaze zkorigovat výsledek jsme hru otevřeli na 3 útočníky a vzadu nechali 3 obránce, soupeř toho dokázal využít a vstřelil nám další 2 branky. Naše snaha o vstřelení branky ve druhém poločase byla marná, jediná slabá střela Trubáka a zmařené sólo Schucha O. je chudý výsledek boje o záchranu OP.

V jarní části se nám zatím vůbec nedaří, zisk 3 bodů a vstřelení 3 branek, nevím, nevím.

Do konce zbývá ještě 6 kol, je třeba začít bodovat, nejlépe hned příští týden v Jedovnicích.

Podloucký – Sáňka A. (Prokop), Veselý, Hájek, Sáňka J (Dovrtěl) – Maňoušek, Aujeský, Holomek, Trubák – Schuch O. (Vach), Pijáček

SKD B – Lažánky 2:2 (1:2)

Hrazděra – Štoudek, Beránek, Zvejška, Vašek – Musil, Sáňka J., Malach R., Vach – Schulze, Sáňka J.

Střídající: Malach P., Kobza, Prokop L.

Branky: Musil 2