SKD - Olešnice 1:1 (1:0)

17. 10. 2021

Rozhodčí: Prudil - Reschovský., Barák

Na Mlýniskách se bojovalo od 1. do poslední minuty. Rozdíl 8 bodů v tabulce naši smazali bojovností a nadšením. Na podzim poprvé nastoupil Veselý, pro zranění opět chyběl kanonýr Vach T. i důrazný záložník Daněk J. První poločas jsme do 20 min měli hru pod kontrolou, potom se dokázali prosazovat i hosté. Závěr poločasu však patřil našim borcům, do šaten jsme odcházeli s vedením 1:0.

Druhý poločas jsme opět zahájili útočně, bohužel, několik okének v obraně nás stálo vedení a jak se ukázalo i ztrátu 2 bodů. V samém závěru můžeme děkovat Čahounovi, že utkání skončilo 1:1.

Jak šly minuty: 1 – první náš RK, (skončil, jak asi???) 9 – a opět RK (chtělo by to možná zkusit RK nakrátko, a nebo uzenář má připravenou taktickou variantu, je potřeba Toníka pozvat na trénink). 11 – po nepřesném voleji Schucha, další RK. 12 – SS zprava zahrával do 16 Hájek = RK. 15 – 2 SS zprava, opět Hájek M., pěkně zatočený centr na zadní tyčku Svoboda hlavou vedle. 20 – také hosté zaútočili, akce končí RK. 24 – v nadějné pozici hostující útočník nastřelil našeho obránce. 30 – naše zbytečná ztráta ne útočné polovině, rychlý brejk po pravé straně, centr do malého vápna, 2 volní hostující útočníci, střelu prvního likviduje s přehledem Čahoun. V závěru poločasu nejdříve série RK pro hosty a potom. 44 – prudká střela Hájka z 25 m, brankář s námahou vyráží. 45 – další SS, tentokrát zleva, opět zahrával Hájek, přesný „rohlík“ na zadní, kde se vrhl do souboje Holomek, zvítězil , míč dokázal dopravit do sítě 1:0.

Úvod II. poločasu pro nás. 49 – Schuch A. zprava přesně nacentroval do vápna, kde míč těsně před Dvořákem tečoval obránce a Milan proto nedokázal v jasné šanci přesně zakončit. 52 – prudkou střelu po zemi likviduje s přehledem Čahoun. 57 – pěkná akce Dvořáka zakončená střelou z 16 m, brankář pozorný. 58 – útok hostů po pravé straně, centr za obranu, střela z první po zemi 1:1. 65 – po faulu na Holomka SS, přímá střela na bránu Hájka M., brankář vyráží na RK., Michal zranění, povinné střídání. 75 – střela hostů těsně vedle. 83 – Schuch A. zatáhl míč zprava do 16, střela z úhlu, boční síť. 90 – a opět skvělý Čahoun, střelou z 18m se snažil záložník o přehození brankáře, Čahoun jako vždy pozorný, míč vytáhl nad břevno = RK a pojištění aspoň 1 bodu.

Závěr: Vyrovnané utkání, bod berou obě mužstva. Třetí utkání v řadě bodujeme, sérii určitě prodloužíme příští týden v Drnovicích, kde nás čeká utkání s vedoucím mužstvem OP. Nemáme co ztratit, pouze získat, věřím, že domácí překvapíme kvalitní hrou a zamícháme kartami v boji o špici OP.

Podloucký – Pijáček, Stejskal, Veselý, Svoboda –Schuch A., Hájek M. (Schuch O.), Dovrtěl J., Maňoušek  – Holomek, Dvořák (Vach Z.)

Branka: Holomek

Asistence: Hájek M.