SKD - Drnovice 0:3 (0:1)

23. 10. 2023

SKD – Drnovice  0:3 (0:1)

Rozhodčí: Machourek – Sedlák, Heger

Úvod: V minulém kole Drnovice na domácím hřišti vysoko porazily Ostrov, naši přivezli bod z ČH, Na Mlýniskách se čekal vyrovnaný zápas, pro domácí však s jasným cílem získat 3 důležité body. Nic jiného, než výhra nepřipadalo v úvahu.

První poločas herně vyrovnaný, výsledek stanovil gól do šatny. Úvod pro nás, v souboji 1 na 1 se neprosadil DR, střela Vacha z hranice 16 nad, běžela 2 min. Střela hostujícího záložníka z levé strany do šibenice, Čahoun pozorný. V 16 min centroval Vach do 16 za obranu, pokus SA o volej nedopadl. Ve 20 min zahráváme 1RK. Na konci poločasu po rychle rozehrané SS, v MV propadl míč k útočníkovi hostů, přesné zakončení 0:1.

Zahájení 2. poločasu, pokus o přehození brankáře nevyšel SA, střela hostů do tyčky. V 56 min tečovanou střelu Pijáčka vyrazil brankář k VZ, střelu hlavou stačil vyrazit brankář na RK. Dvě naše SS, střelu SA vyrazil brankář na RK, centr DR nezakončil přesně hlavou VZ. V min 78 zazdil VT tutovku, z MV nastřelil pouze gólmana. Nedáš, dostaneš, hosté po našich chybách střílí další branky v min 83 a 89. Naši poslední šanci měl po RK Stejskal, střela po zemi těsně vedle.

Závěr: Průměrný výkon bohužel nestačil na snaživé hosty. Další domácí porážka jen potvrzuje, že se nám na podzim více daří venku, o čemž se budeme moci přesvědčit příští neděli v Knínicích.

Podloucký – Stejskal P., Pijáček, Jelínek, Maňoušek – Aujeský (Vach M.),Vach Z., Holomek, Schuch A. – Dovrtěl R., Vach T.