30. 9. 2024

SKD - Drnovice  0 : 0 (0:0)

Rozhodčí: Nečas – Heger, Brach

Úvod: Drnovice venku bez bodu, naši doma taktéž bez bodu. Diváci byli zvědaví, komu se podaří změnit nelichotivou bilanci.

V 1 min naše první SS, zahrával SA, střela na bránu, brankář pozorný. V min 3 první šance hostů, střela těsně vedle. První RK v min 8 pro hosty, náš 1 v min 10, oba bez zakončení. Naše nebezpečné situace po dlouhém AV Veselého, první v 28 min nedokázal přesně zakončit SA. Za 2 min se řítil sám na brankáře Vach T., v 100% šanci mířil těsně vedle. Ve 44 min opět po AV se ke střele dostal Vach T., nad. Poslední slovo do poločasu měli hosté, střela po zemi těsně minula naší branku.

V druhém poločase se hrálo pouze mezi 16 bez vážného ohrožení, jak domácí, tak i hostující branky. Utkání plné nepřesností nemohlo skončit jinak než 0:0. Jediné plus v zápase bylo představení nových hráčů našeho mužstva.

Závěr: Změnit statistiku se podařilo, my jsme konečně doma bodovali, bod je však málo, věřili jsme v plný bodový zisk. Příští neděli zajíždíme do ČH, kde jistě potvrdíme dobrou venkovní formu a z derby utkání přivezeme důležité 3 body.

Sestava: Podloucký – Daněk M. (Trubák), Maňoušek, Veselý, Vach Z. – Aujeský (Jarůšek),  Schuch A., Nevřiva, Svoboda (Radouš), Dvořák (Vach M.) – Vach T.