Lipovec - SKD 4:0 (0:0)

12. 9. 2022

Rozhodčí: Jalový – Skoták, Mašek

Úvod: Utkání na podmáčeném terénu začala obě mužstva kombinačně. Naši měli v prvním poločase v držení míče navrch, domácí měli zase více vyložených šancí. Varování z první půle nebrali naši vážně a stále pokračovali ve stejném scénáři, domácí zjednodušili hru, více se tlačili do vápna a výsledkem byly 4 branky v naší síti.

Jak šly minuty: 2 – náš RK zahrával DR na zadní tyčku, Svoboda vrací hlavou do vápna, kde se naši útočníci nedokázali prosadit. 5 min – první šance domácích, střelu z vápna vyráží Čahoun před útočníka, dorážku do odkryté branky, sráží Stejskal na RK. 6 – náš rychlý protiútok, SA ve vápně sražen, píšťalka HR mlčí. 32 – nebezpečnou střelu domácích vyráží brankář do bezpečné vzdálenosti. 36 – zleva útok na naši branku, střelu vyráží Čahoun nohou na další RK. 38 – střela domácího záložníka  z malého vápna nad. 45 – i poslední šanci domácích likviduje Čahoun a tak stále držíme stav 0:0

47 – rychlý útok domácích po pravé straně, přihrávka do 16 dorážka zblízka 1:0. 56 – Čahoun neudržel mokrý míč, pro domácí nebyl problém zakončit 2:0. 61 – RK domácích přesně na hlavu rozběhnutého útočníka 3:0. 65 – náš brankář opět likviduje nebezpečnou situaci. 71 – domácí střílí další branku a zvyšují na konečných 4:0.

Závěr:V neděli jsme svým výkonem zapadli do hodové atmosféry, fotbal sice kombinační, ovšem bez soubojů, napadání, celkově hře chyběla myšlenka v podobě finální přihrávky. Za celý zápas ani jedna nebezpečná situace, to už jsme dlouho od našich neviděli. Napravit nedělní výkon můžeme již za týden Na mlýniskách, kde bude našim soupeřem mužstvo z Knínic.

Podloucký – Stejskal, Pijáček, Veselý, Svoboda. – Schuch O. (Daněk J.), Holomek Schuch A., Dovrtěl R. (Maňoušek)  – Dovrtěl J., Vach (Daněk M.)

Kotvrdovice - SKD B 5:0 (2:0)

Hrazděra – Sáňka J, Hájek T. , Štoudek,Vach Z. – Kobza, Aujeský, Trubák, Karandyszewský - Dvořák, Schulze (Alexa)