Jedovnice - SKD 7 : 2 (3:1)

27. 9. 2021

Jedovnice - SKD 7:2 (3:1)

Rozhodčí: Roučka – Jalový, Machourek

Jestli jsme čekali od zápasu nějaký export bodů, tak jsme se všichni hluboce mýlili. Již od úvodu utkání bylo jasné, kdo v neděli u Olšovce vyhraje. Domácí, až na několik výjimek, nás k ničemu nepustili a utkání měli pevně pod kontrolou. Bylo jen otázkou času, kdy začnou šance proměňovat a kolik naší dezorientované obraně nasází branek.

Jak šly minuty: 7 – první šance domácích, tečovanou střelu chytil Čahoun. 8 – naši SS Hájek M. rychle rozehrál na Dovrtěla R. špatné převzetí míče, ve velmi nadějné pozici si nastřelil ruku.13 – první RK pro domácí. 16 – Dovrtěl vybojoval ztracený míč přihrál Vachovi, jeho přihrávku na Schucha do vápna zachytil obránce. 18 – střelu domácích směřující do naší prázdné branky vykopl Svoboda. 19 – po nepřesné rozehrávce Pijáčka následuje naštěstí opět pouze RK zakončený hlavičkou do břevna. 24 – opět RK, tentokrát zakončený přesnou hlavičkou 1:0. 28 – centr z pravé strany do naší 16, neobsazený útočník, střela do šibenice 2:0. 34 – domácí zahrávají PK po nafilmovaném pádu v 16 (hlavní zapískal až na mohutné mávání AR, nám velmi známého PJ) 3:0. 35 – přesná přihrávka Hájka P. na rozběhnutého Schucha A., střela sražená = RK. 40 – Pijáček v tísni přehodil našeho brankáře, míč naštěstí mířil vedle branky. 41 – naše největší šance I. poločasu: Hájek M. vysunul Maňouška na levé straně, přihrávka do jasné šance Schuchovi, který však místo zakončení hledal Vacha na malém vápně střela nad. 43 – po přihrávce Hájka M. končí tečovaná střela Dovrtěla R. z 18 m v síti 3:1.

Nástup do II. poločasu jasně pro domácí. 46 – v 16 domácí zaváhali, stejně jako při střele v 48 Čahoun na místě. 51 – opět hlavičkou po RK zvyšují domácí na 4:1. 56 – Schuch A. prudkým přízemním centrem našel na malém vápně Stejskala, přesné zakončení 4:2. 63 -  pěkná akce Hájka M s Vachem, bohužel bez přesného zakončení. 73 – rychlý brejk přehození brankáře 5:2. V poslední 10 minutovce střílí domácí další branky, skóre se uzavřelo na 7:2.

Závěr: Propad tabulkou pokračuje, ze čtyř utkání získat 1 bod a inkasovat 16 branek o něčem vypovídá. Další šanci zastavit klesající formu a nastoupit opět na vítěznou šňůru budeme mít již v úterý v Bořitově. Co bylo, bylo, teď nás čeká Bořitov a my se jistě porveme o vítězství.