Jedovnice - SKD 4:0 (1:0)

9. 6. 2024

Rozhodčí: Šebela - Cápal, Stloukal

V kombinované sestavě jsme neměli nárok na zisk byť 1 bodu.

V prvním poločase jsme měli 3 pološance (2x Hrazděra, 1x DR), domácí se předháněli v zahazování, výsledek 1:0 byl ještě milosrdný.

V poločase druhém, naše jediná střela mířila vysoko nad. Domácím se dařilo šance zakončovat a v poklidu mířili za ziskem 3 bodů. Důležité v sobotním ránu bylo to, že jsme vůbec utkání odehráli a soutěž zakončili bez vážných problémů (což se, ne všem v OP a ve III. třídě podařilo).

Tento ročník, bez ohledu na včerejšek, však musíme hodnotiti pozitivně, 6. konečné místo je velmi dobré a jak říkáme na base  "zaplať nám ............"  Jaké bude pokračování v sezóně 2024/25, se dozvěděli hráči na včerejší závěrečné a jistě i široká divácká veřejnost se brzy dozví plány SKD.

P.S. Ještě, že už je konec.

Sestava: Podloucký - Maňoušek, Veselý, Hájek P., Štoudek - Hrazděra (Pijáček), Dovrtěl R. (Alexa), Kobza, Holomek - Schuch A., Vach T. (Tenora)