26. 2. 2024

Termín: 2. 3. 2024 - 19:00 hod.

Místo: UT Blansko

Svitávka - SKD

V prvním poločase vyrovnaná hra, naši zvítězili na počet RK, Svitávka se dokázala prosadit střelecky. Jediný úspěch zaznamenal v 15 min. Vach T. z penalty, kdy sám faulovaný, si postavil míč na značku PK a s přehledem proměnil.

V druhém poločase se dokázala střelecky prosadit pouze Svitávka, našim se i přes velkou snahu nepodařilo utkání zdramatizovat a proto první příprava skončila zaslouženou porážkou.

Hrazděra - Vach Z., Daněk Mi., Maňoušek, Pijáček - Daněk J., Dovrtěl R., Schuch A., Aujeský - Vach T., Dvořák

Na střídání: Kobza, Čada

Termín: 9. 3. 2024 - 13:45 hod.

Místo: UT Boskovice

RDR D - SKD

První poločas  vyrovnaný, dokázali jsme se prosadit po akci Daňka J. přesně zakončoval Vach T. V druhém poločase jsme šli do dvoubrankového vedení, dorostenci dokázali srovnat, kontroval Dvořák na 3:2. Konečné slovo však patřilo snaživým mládežníkům, v 88 min dokázali srovnat na konečných 3:3.

Podloucký - Pijáček, Maňoušek, Daněk M., Vach Z. - Štrof, Dovrtěl, Schuch A., Daněk J. - Dvořák, Vach T.

Branky: Vach T. 2, Dvořák