Fotbalový ročník 2023/24

3. 8. 2023

Druhé kolo okresního poháru znamená stopku v postupu a udržení nelichotivé bilance našeho dosavadního účinkování v pohárových utkáních.

Ve Svitávce jsme od začátku tahali za kratší provaz, podali jsme ve všech řadách podprůměrný výkon, domácí povzbuzeni výsledkem z prvního kola šli jasně za postupem. Naši borci předvedli solidní výkon od 15 min do 40 min prvního poločasu. Za stavu 1:0 jsme měli několik šancí vyrovnat - SA, Holomek, Vach - bohužel nic, domácí nás potrestali za naše chyby, do poločasu vedení3:0. Naše labutí píseň, snížení na 3:1 a potom už pouze domácí pohodlně zvyšovali na konečných 7:1. Tradiční výkon v přípravě, který jistě nebudeme opakovat v prvním kole OP na půdě jednoho z favoritů soutěže,  již v neděli zajíždíme do ŠV a všichni očekáváme zlepšení výkonu a zisk nějakýho bodíku.

Podloucký (Stejskal) - Vach Z., Maňoušek, Jelínek, Pijáček - Schuc O (Kobza), Holomek, Dovrtěl R., Dvořák - Vach T., Schuch A.

Branka: Vach T.     Asistence: SA