ČH - SKD 2:1 (2:0)

29. 9. 2022

Rozhodčí: Roučka – Cápal, Bureš

Úvod: Vložené středeční kolo nám radost nepřineslo. Domácí po špatném začátku soutěže se začínají rozjíždět, naopak u našich po dobrém vstupu je vidět trápení, hlavně v útočné fázi (i když obrana se včera taky nepředvedla).

Jak šly minuty: 2 – chyba domácího brankáře, místo přihrávky volil Vach střelu do boční sítě. 2 – 1 ze série RK domácích zahrávaných na krátko, obrana na místě. 5 – náš první RK zahrával zleva DR, bez zakončení. 10 – naše nepřesná rozehrávka na půlce, útok domácích, první střelu Čahoun vyráží, dorážka hlavou končí v síti 1:0. 16 – v útoku opět na pravé straně domácí, je z toho pouze další RK. 24 – střela DR z 20 do rukavic brankáře. 28 – Vach na DR, slabá střela končí nad bránou. 34 – domácí ve 100% šanci střela vysoko nad. 39 – útok domácích opět na pravé straně, střela po zemi Čahoun vyráží na tyč od ní míč do branky 2:0. 43 – lob domácích vyhlavičkoval z brankové čáry Svoboda na RK. 44 – další výbornou šanci domácích likviduje Čahoun skokem pod nohy útočníka.

Druhý poločas pokračoval festival zahozených šancí domácích. Stále však domácí nedokázali vstřelit 3 rozhodující branku, v závěrečných 15 minutách přišel náš obrovský tlak a snaha o vyrovnání. Běžela 86 min DR našel přesným pasem Hájka M., který nadvakrát překonal domácího brankáře a domácí velmi znervózněli. Střela Maňouška z 16m v 88 min volala po vyrovnání, domácí brankář zázračně vyrazil. Rozhodčí nastavil 5 min., naši stále na útočné polovině, bohužel vyrovnat se nám již nepodařilo.

Závěr: Kdyby domácí využili všechny šance v pohodě získali 3 body. Co však dokázali zahodit to se hned tak nevidí, mohl přijít z naší strany trest. Posledních 15 min jsme dokázali zápas zdramatizovat a sahali jsme po remíze. Tlak však přišel příliš pozdě, určitě jsme však ukázali, že při soustředěném výkonu byla remíza reálná. V neděli v Olešnici to bude jiný zápas, jestli předvedeme takový výkon jako na jaře bez bodů neodjedeme, budeme je potřebovat, tabulka se nebezpečně vyrovnává a za týden nás čeká derby s vedoucím Bořitovem.

Podloucký – Stejskal, Pijáček, Holomek, Svoboda (Schuch O.). – Maňoušek, Dovrtěl R.,Schuch A., Hájek M.  – Dovrtěl J. (Daněk J.), Vach

Branka: Hájek                                                                             Nahrávka: DR