13. 11. 2022

Cetkovice - SKD    9:2 (3:2)

Rozhodčí: Bureš – Střecha, Chladil

Komentář zpracovaný podle záznamu předsedy.

Úvod: Menší hřiště, mlha, hlavně však domácí na vítězné nováčkovské vlně podpořené prvním místem v tabulce OP. Naši i přes velmi dobře zahraný poločas tahali za kratší provaz, v druhé půlce se dokázali domácí prosadit i střelecky (s naší velkou dopomocí) a výsledek zaváňející debaklem byl na světě.

Jak šly minuty: 13 – nepovedený centr končí v naší brance 1:0. 16 – SS po faulu na Vacha zahrával DR a vymetl šibenici domácí branky 1:1. 18 – podklouznutí obránce, sám útočník proti Čahounovi 2:1. 19 – přesný pas Svobody z poloviny hřiště do 16 na SA, klička jednomu obráci, druhému, přesné zakončení 2:2. 27 – odražený míč vyráží brankář na břevno, míč padá do MV, střela 3:2.

46 – rozhodující okamžik utkání, míč za naši obranu, domácí útočník běží sám proti brankáři a zvyšuje na 4:2. 58 – přímý kop se štěstím končí v naší síti 5:2. 62 – vlastní branka Svoboda 6:2. 73 – situace stejná jako v minutě 46 7:2. 85 – opět přihrávka za obranu a je to již 8:2. 88 – na závěr si připravili domácí opět jako v 13 min nepovedený centr a uzavírají na konečných 9:2.

Závěr: Výsledek snad až příliš krutý, domácím však spadlo do branky úplně všechno, kdyby kopli do h……… tak skončí v brance taky. Bohužel jsme venku opět nebodovali, s 3 body se krčíme na 9. místě v tabulce venkovních utkání. Na druhou tabulku domácích zápasů je pohled radostný, v celkové tabulce nám po výhře ČH v Olešnici patří 8. příčka se ziskem 22 bodů a vyrovnaným skórem. Až na výpadek v Adamově a včera v Cetkovicích, celkem vydařený podzim, na jaře jistě zaútočíme na umístění v horní polovině. To je z podzimu vše, po kvalitní zimní přípravě, se uvidíme se na jarních pouťácích. Daglas olé.

Podloucký – Stejskal, Sáňka A., Svoboda, Kobza. – Holomek, Dovrtěl J., Dovrtěl R.,Schuch A.,  – Vach, Schuch O.

Branky: DR, SA                                  Nahrávky: Vach, Svoboda