Bořitov - SKD 5:0 (1:0)

28. 9. 2021

Rozhodčí: Švancara, Šebela, Modrák

Úterní termín nám zřejmě, ne zcela vyhovuje. Po nepřesvědčivém výkonu v Jedovnících, jsme pokračovali ve stejném duchu i v derby s Bořitovem. První poločas opticky vyrovnaný zápas, šance na obou stranách, my opět nepřesní, domácí jednou úspěšní. V druhém poločase fotbal nahoru, dolů, ale znovu stejná písnička, naše šance končí na konstrukci, nebo nepřesným zakončením, výsledkem je 5 fíku v naší brance a 0 goalů v domácí síti.

Jak šly minuty: 5 - střídání Aujeský out, Schuch O. in (zásah do strategie hned v úvodu). 10 - 1 a vzápětí 2 RK pro nás, bez zakončení. 14 - první RK pro domácí. 23 - střela Dovrtěla R. těsně vedle. 30 - po chybě u pomezní čáry, rychlá akce domácích 1:0. 34 - mohlo být ještě hůř, sudí pískl SS z hranice 16 (zaváněla to PK), domácí nic, z protiútoku opět Dovrtěl R. zakončuje těsně vedle. 40 - domácí nastřelují břevno.

56 - SS z 20m, střelu Hájka M. vyráží gólman před Vacha, těsně vedle (veeelká škoda). 60 - domácí centrují z levé strany, hlavička 2:0. 62 -  opět ve vyložené šanci Vach, zakončení končí na tyčce. 66 - kombinační akce domácích 3:0. 68 - a je to už 4:0. V rozmezí min 80 až 85 šance 2 u nás, jedna u domácích. 85 - hřebík do rakve 5:0.

Závěr: Derby utkání dopadlo podobně jako zápas v neděli. Opticky držíme se soupeřem krok, ale velký rozdíl je v proměňování šancí. Bořitov, stejně jako Jedovnice velmi produktivní, naši bohužel, velmi málo přesní a klidní v zakončení. Není všem dnům konec a OP pokračuje ve svižném tempu, již tuto neděli doma Na mlýniskách přivítáme ČH, znovu jsou ve hře 3 body a doma je doma.

Podloucký – Stejskal, Pijáček, Dovrtěl J., Svoboda – Aujeský,  (Schuch O.),, Dovrtěl R.,Hájek M., Maňoušek – Schuch A.,Vach (Pokorný)