Bořitov - SKD 3:1(1:1)

13. 5. 2024

Bořitov - SKD 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Brázda – Stria, Brach

Úvod: Třetí utkání v řadě proti špičce OP, současně i derby zápas, kdy občas nevyhrává favorit. Na podzim u nás Bořitov vyhrál, chtěli jsme oplatit stejnou mincí a pokusit se urvat nějaké body do tabulky. Na kvalitním terénu, stejně jako v Letovicích, zůstalo jen u pokusu.

První střela na bránu v 3 min z kopačky SA, brankář připravený. V min 6 zapomněla obrana na Vorlického, který nabídnutou šanci využil, obstřelil brankáře 1:0. Naše odpověď přišla v min 12, přesnou přihrávku DMi za obranu, zpracoval SA, několik kliček v 16, přesné zakončení 1:1. Z obdržené branky se domácí vzpamatovali až ke konci poločasu, kdy nás podržel brankář Stejskal a také nešikovnost domácích v koncovce. Naši měli také několik povedených akcí, zvláště pozice střídajícího Zvejšky na zadní tyči byla velmi nadějná.

Druhý poločas jsme začali aktivně, v 48 min DMi. nabídl přihrávkou ke skórování SA, prudkou střelu brankář vyráží. V 57 min v akci opět DMi. křižnou přihrávkou našel rozběhnutého SA, ten obešel i brankáře, zakončit však nestačil. První RK zahráváme v 61 min, bez přesného zakončení. Stále držíme s domácí 11 krok a šanci na zisk bodu, rozhodla 80 min, v 100% šanci po přihrávce DR, trefil SA břevno, z protiútoku se prosadil podruhé domácí útočník a zápas rozhodl. Při našem závěrečném pokusu o vyrovnání se domácím povedl rychlý protiútok 3:1.

Závěr: Herně jsme nezklamali, domácím jsme byli vyrovnaným soupeřem, rozhodl závěr, kdy domácí potvrdili, že jim první místo v tabulce z domácích zápasů patří právem. Příští neděli přivítáme Na mlýniskách Černou Horu, po 3 zápasové bodové mizérii se budeme snažit získat plný počet bodů.

Sestava: Stejskal Pa. (Podloucký) – Vach Z., Maňoušek, Veselý, Jelínek (Zvejška) - Vach M., Schuch A., Dvořák, Holomek – Dovrtěl R., Daněk Mi.

Branka: SA                                                                                 Asistence: DMi.