SKD - Lipůvka 2:1 (2:1)

15. 4. 2024

SKD – Lipůvka 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Eliáš – Čardžič, Kousal

Úvod: Naši i hosté z Lipůvky do neděle získali shodně na jaře z 3 zápasů 6 bodů, početná divácká kulisa Na mlýniskách očekávala tedy vyrovnaný průběh. Pokud jsme chtěli potvrdit body z Olešnice, doma jsme si nemohli dovolit zaváhat, ve hře byla 3 výhra v řadě, pokračování vítězné série.

Vstup do utkání se nám vydařil, běžela 4 min, přesná přihrávka Jelínka do 16 na Vacha, stažení obráncem, penalta, zahrával sám faulovaný, s přehledem 1:0. Vzápětí dělovka DR z 20 m těsně minula branku. Neuběhla první 15 minutovka, vedli jsme 2:0, po faulu na Vacha T. se kopala penalta č. 2, se stejným výsledkem 2:0. Šance SA po přihrávce DMi byla gólová, střela těsně vedle. Střelu hostujícího útočníka zastavila ruka na zemi ležícího Daňka M., penalta, snížení na 2:1. SS hostů z 30m, nebezpečnou střelu vyráží Čahoun na RK. V závěru poločasu dvě naše velké šance: hlavička Jelínka i střela DMi mimo branku.

Druhý poločas jsme zahájili šancí VT po přihrávce Maňouška. Pokračovala vyrovnaná hra mezi 16, ani jedno mužstvo si nevypracovalo vyloženou šanci, v 70 min jsme šli do deseti, hosté však bez šance, když naše tutovky v závěru neproměnili VT (pokus o přehození) a DR (SS z 18 m, střela lízla břevno) končí utkání výsledkem 2:1.

Závěr: Vítězná série pokračuje, důležitá výhra ve vyrovnaném utkání nás vynesla na 4. místo v průběžné tabulce OP. I přes vyloučení jsme závěr zvládli, soupeře nepustili do žádné nebezpečné situace, 3 body zaslouženě zůstaly doma. Příští neděli nás čeká nepříjemný soupeř, zajíždíme do Lipovce, všichni věříme, že sérii bez porážky natáhneme na č. 4.

Sestava: Podloucký – Daněk J., Jelínek, Veselý, Daněk M. – Maňoušek, Schuch A., (Dvořák) Holomek, Daněk Mi. – Dovrtěl R., Vach T. (Svoboda)

Branky: Vach T. 2                                                      Asistence: Vach T. 2