Olešnice - SKD 0:3 (0:2)

8. 4. 2024

Rozhodčí: Nečas – Cápal, Stloukal

Úvod: Před výkopem sázkové kanceláře mírně favorizovaly domácí mužstvo, které mělo náskok 4 bodů v tabulce. Výkonem od prvních minut jsme však domácí zaskočili a po velmi dobré první 20 minutovce se z útlumu nedokázali dostat po celý zápas.

Od začátku jsme diktovali tempo hry, dokázali jsme podržet míč a zakládat nebezpečné protiútoky. Šance z úvodu SA, DR, VT gólem neskončily, povedla se však SS v minutě 21, DMi rozehrál míč na levé straně po zemi na SA, ten upaloval do 16, přihrávka přes MV prošla ke zcela volnému Maňouškovi, který PN trefil přesně 0:1. V 26 min vystihl VT malou domů, obešel brankáře, ještě přihrál volnému DR, nebyl problém trefit prázdnou branku 0:2. Pěkná akce ve 40 min, DMi mezi obránci našel DR, patičkou na VT, střela z dobré pozice nad. Za celý první poločas jedinou střelu domácích vyrazil Čahoun na RK.

Druhý poločas výkonem obou mužstev zaostal za prvním. Domácí se snažili, ale do vyložených šancí se nedostávali, až na úplný závěr, kdy střelu do šibenice nádherně vyrazil Čahoun, vzápětí domácí netrefili prázdnou branku, a když HR neodpískal, podle domácích jasnou penaltu (stejně jako v našem případě v 5 min), udeřili jsme. Nedáš, dostaneš, v poslední minutě Dvořák přenesl míč z levé strany na pravou, SA obešel vše, co mu stálo v cestě, přesně zakončil 0:3.

Závěr: Zasloužená výhra po velmi dobrém výkonu celého mužstva, v tabulce jsme udrželi 5. místo, jarní zisk 6 bodů z 3 zápasů je velmi slušný. V neděli přivítáme Na mlýniskách, na jaře v dobré formě (stejně jako my) hrající Lipůvku, máme se tedy na co těšit.

Sestava: Podloucký – Daněk M. (Dvořák), Veselý, Maňoušek, Daněk J. – Schuch A., Holomek, Jelínek (Vach M.), Daněk Mi. – Dovrtěl R., Vach T.

Branky: Maňoušek, DR, SA                                         Asistence: SA, VT, Dvořák